Pastebėjome, kad mūsų pacientai dažnai kaip normą priima dantenų ligų požymius, kadangi jie nesukelia labai didelio diskomforto ir yra būdingi daugeliui žmonių. Tačiau privalu žinoti tai, kad šie, iš pirmo žvilgsnio atrodantys nesvarbūs ar menki nusiskundimai, gali byloti apie klastingos dantenų ligos pradžią.

 

Periodontitas – tai klastinga dantenų liga, kadangi ji progresuoja lėtai ir nepastebimai. Padarykite sau paslaugą ir sužinokite, kaip pastebėti dantenų ligą anksti, jai dar nespėjus sukelti itin nemalonių komplikacijų. O kad informaciją būtų lengva įsiminti, paruošėme Jums iliustruotą infografiką:

Jei bent vienas iš visų šiame infografike išvardintų simptomų yra Jums būdingas – nedelskite ir pasikalbėkite apie tai su savo gydytoju odontologu ar burnos higienos specialistu. Taip pat, pastebėję, kad simptomai būdingi Jūsų artimiesiems, rekomenduokite apie tai pasikonsultuoti su odontologijos specialistu. Galbūt tai padės užkirsti kelią šios klastingos dantenų ligos progresui ir išsaugoti sveiką ir ilgaamžę šypseną.