ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas yra reikalingas žmonėms, netekusiems vieno ar kelių dantų, siekiant atkurti kramtymo, sąkandžio ir estetines funkcijas. Taip pat ši paslauga reikalinga tuomet, kai stipriai nudėvėtų, pažeistų, nuo traumos nukentėjusių dantų funkcijų nebeįmanoma atkurti plombuojant.

  • Protezavimas neišimamais protezais – tai danties atstatymas vainikėliu, laminate, netektų ar neišdygusių dantų atstatymas vadinamaisiais tiltais (cirkonio oksido keramika ar metalo keramika).
  • Protezavimas išimamais protezais – tai vieno ar daugiau dantų protezavimas išimamomis konstrukcijomis (dantų plokštelėmis ar lanko atraminiais protezais, kitaip – biugeliais).
  • Dantų vainikėliai arba karūnėlės – tai danties formos atkūrimas cirkonio oksido keramikos (bemetalės keramikos) ir metalo keramikos apvalkalėliu, kai likusių dantų audinių neužtenka danties vainikui atstatyti plombuojant. Taip pat norint apsaugoti danties vainiką nuo galimo lūžio.
  • Dantų tiltai – tai trūkstamo vieno ar kelių dantų atstatymas cirkonio oksido keramika arba metalo keramika, kaip atramas naudojant gretimus dantis.
  • Protezavimas ant implantų – tai danties ar kelių dantų atstatymas ant implanto fiksuotu cirkonio oksido (bemetalės) keramikos vainikėliu, metalo keramikos vainikėliu (karūnėle), tiltu, arba išimamu protezu.
Paslaugą atlieka: Rūta Štarolienė.