ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai paprasčiausias būdas pašviesinti dantis. Prieš dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą, taip užtikrinant efektyvesnį balinimo rezultatą.

Mūsų klinikoje dantų balinimo procedūra trunka šiek tiek ilgiau nei valandą. Naudojame kokybišką balinimo gelį – 37 % karbomido peroksidą, kuris nesukelia dantų jautrumo. Aplikuotas balinimo gelis aktyvuojamas ypač galinga ir nekaistančia „Radii Plus“ diodine lempa – taip medžiaga greičiau įsiskverbia į danties paviršių. Toks balinimo būdas yra saugiausias ir efektyviausias. Balinant dantis RADII PLIUS lempa – dantys išbalinami gydytojo kėdėje per 1 kartą, procedūra užtrunka 1/1,5 val.  Nedidelis diskomforto jausmas procedūros metu yra normalus šios procedūros šalutinis poveikis. Balinimo metu, balinimo medžiaga, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris išvalo danties paviršių, ko pasekoje dantys šviesėja. 2 dienas po balinimo patartina nerūkyti, negerti ir nevalgyti labai karšto ar šalto bei dažančio maisto.

Norint pasiekti ypač stiprų dantų balinimo rezultatą, siūloma toliau balinti dantis specialiai pagamintomis kapomis namuose. Balinimas kapomis namuose rekomenduojamas pacientams, galintiems sau skirti daugiau laiko ir norintiems patiems kontroliuoti dantų išbalimo stiprumą. Tam reikalingas 7–10 dienų balinimo kursas.

Dantų balinimas nerekomenduojamas besilaukiančioms ir maitinančioms moterims, sergantiems sisteminėmis ligomis, esant intensyviam dantų ėduoniui, taip pat pacientams, nešiojantiems breketus ar turintiems dantų jautrumo problemų. Taip pat nepatariama balinti dantų, kurie yra  nulūžę, su stipriai pažeistu ar su nusidėvėjusiu emaliu esant dantenų uždegimui, periodontitui. Balinimo procedūra nerekomenduojama daryti asmenims iki 14 metų, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Siekiant geresnio rezultato prieš ir po balinimo labai svarbi reguliari profesionali burnos higiena.