ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

„Bendradarbiavimas su pacientu ir gydymo plano aptarimas man yra ypatingai svarbūs, nes chirurginės intervencijos daugeliui kelia baimę ir verčia jaustis nepatogiai, o turimos odontologijos ir medicinos žinios leidžia paaiškinti pacientui procedūros esmę, padėti pasirinkti tinkamą gydymo variantą ir išvengti diskomforto odontologinėje kėdėje.  Šypsena ir jautrus bendravimas – raktas į kokybišką darbą kartu.”

Monika Kulpavičiūtė yra baigusi Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Užbaigė veido-žandikaulių chirurgijos rezidentūros studijas ir įgijo veido-žandikaulių chirurgo profesinę kvalifikaciją. Nuo 2014 m. mokėsi bei baigė Vilniaus uviversitete odontologijos studijas, įgijo gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją.

Gydytoja specializuojasi  dantų šalinimo, implantacijos, kaulo priauginimo bei kitose chirurginėse srityse. Domisi ortodontine chirurgija ir sąkandžio anomalijomis. Aktyviai dalyvauja įvairiuose mokymuose, seminaruose, skaito pranešimus mokslinėse konferencijose įvairiose Europos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Autrijoje, Prancūzijoje. Yra įgijusi EAO akademijos sertifikaciją.

Chirurgė yra vertinama ir gerbiama kolegų tarpe bei mylima savo pacientų.

Monika Kulpavičiūtė

VEIDO IR ŽANDIKAULIŲ CHIRURGĖ