ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

„Žinodamas, kad periodontologinis gydymas reikalauja kruopštaus specialisto darbo ir ilgalaikio paciento įsipareigojimo, stengiuosi su pacientais užmegzti atvirą santykį. Raginu klausti, kad kuo anksčiau atsikratytume abejonių ir baimių. Ypač sudėtingais atvejais norimus rezultatus pasiekti pavyksta ne visada, tačiau jei Jūsų periodontologinis ar chirurginis gydymas paremtas trimis, mano nuomone, svarbiausiais aspektais: kruopščiu bei atsakingu odontologo darbu, atviru dialogu su savo gydytoju ir Jūsų įsipareigojimu – gydymo prognozės tampa ypač pozityvios.“

Adomas Rovas baigė Vilniaus uviversitete odontologijos studijas, įgijo gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją. Užbaigė periodontologijos rezidentūros studijas ir įgijo periodontologo profesinę kvalifikaciją. Nuo 2017m. tęsia doktorantūros studijas ir siekia medicinos mokslų daktaro laipsnio.

Gydytojas specializuojasi periodontologijos, dantų šalinimo, implantacijos bei kitose chirurginėse srityse. Nuolatos dalyvauja kongresuose, konferencijose, seminaruose Lietuvoje bei Europoje, atlieka mokslinius tyrimus, skaito pranešimus.

Adomas Rovas yra gerbiamas Vilniaus universiteto lektorius bei mylimas savo pacientų.

Adomas Rovas

GYDYTOJAS PERIODONTOLOGAS