Dantų tiesinimas kapomis – tai inovatyvus ortodontinio gydymo būdas naudojant skaidrias, individualiai kiekvieno paciento dantims pagamintas kapas. Dantų susigrūdimo gydymas kapomis puikiai tinka pacientams, keliantiems aukštus estetinius reikalavimus, kurių neatitinka įprastai ortodontiniam gydymui naudojami breketai.

Kaip planuojamas gydymas?

  1. Pirmos konsultacijos metu yra įvertinama ar pacientui apskritai gali būti taikomas gydymas kapomis ir surinkus reikalingą informaciją, aptariama preliminari gydymo eiga.
  2. Po konsultacijos surinkta informacija ir gydymo planas yra siunčiami į laboratoriją, kurioje sukuriama vizualizacija, kurioje matoma, kaip dantys atrodys gydymo metu ir kaip atrodys jau pasibaigus gydymui. Vizualizcijos dėka tiek gydytojas, tiek pacientas gali išvysti planuojamą gydymo rezultatą.
  3. Tuomet pacientas atvyksta pakartotinei konsultacijai, kurios metu tiksliai aptariama gydymo eiga, trukmė, galutinis rezultatas ir kartu analizuojama suplanuoto gydymo vizualizacija.
  4. Galiausiai, pacientui patvirtinus gydymo planą, gaminamos dantis tiesinančios skaidrios kapos ir pradedamas ortodontinis gydymas.

Kaip vyksta gydymas kapomis?

Gydymo kapomis esmė – tai permatomų kapų nešiojimas, kurios kas dvi savaites yra keičiamos naujomis. Kiekviena nauja kapa po truputėlį keičia dantų padėtį ir artina prie suplanuoto galutinio rezultato. Taigi, laikantis nuoseklios kapų nešiojimo sekos yra pasiekiamas rezultatas, kuris suplanuojamas gydymo pradžioje.

Svarbu žinoti, kad gydymo metu pacientas turi nešioti kapas 22 val. per parą, t.y. kapos nuimamos tik valgant ir dantų valymo metu. Nešiojant kapas trumpiau nei 22 val. per parą gydymas tampa mažiau efektyvus ir suplanuoto rezultato pasiekti gali ir visai nepavykti.

Kodėl kapos pacientams patinka labiau nei breketai?

Nuolatinis kapų nešiojimas sukelia tik minimalų diskomfortą: gydymas kapomis yra daug paprastesnis ir mažiau paciento kasdienybę apsunkinantis procesas, nei dantų tiesinimas, kai naudojami breketai. Breketai apsunkina asmeninę pacientų burnos higieną: dantis sunku išvalyti, stringa maistas, tačiau šios problemos neegzistuoja dantų tiesinimui naudojant skaidrių kapų sistemas.

Na o didžiausias dantų tiesinimo kapomis privalumas yra estetiškas burnos vaizdas gydymo metu. Breketai, net jei ir pasirinktumėte keramikinius, baltus breketus, lieka matomi ir priverčia jaustis nepatogiai pacientus, keliančius aukštus estetinius reikalavimus. Lengvos ir permatomos dantų tiesinimo kapos yra praktiškai nepastebimos, todėl leidžia jaustis puikiai.

Kokiomis kapomis dantis tiesiname Mažojoje Užupio klinikoje?

Mažojoje Užupio Klinikoje dirbame su „Invisalign“ ir „AirNivol“ kapų sistemomis, kurios puikiai tinka pacientams ieškantiems efektyvaus, patogaus ir estetiško ortodontinio gydymo.

                  Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis yra ne tik estetiškas, bet ir patogus gydymo būdas

Norėdami sužinoti, ar dantų tiesinimas skaidriomis kapomis yra Jums tinkamas gydymo būdas –registruokitės konsultacijai paskambinę į kliniką telefonu +37068713244