ČIA RASITE SAVO GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ.

GRYNI – MOKĖJIMO KORTELĖS – MOKĖJIMO PAVEDIMAS – DOVANŲ KUPONAS – SVEIKATOS DRAUDIMAS – IŠSIMOKĖTINAI

 

Mažojoje Užupio klinikoje už suteiktas odontologines paslaugas atsiskaityti galima tiek grynais pinigais, tiek mokėjimo kortele. Taip pat priimame mokėjimus ir banko pavedimu, klinikos dovanų kuponu, pasinaudojus sveikatos draudimo lėšomis ar išsimokėtinai (lizingu, jo sutartį galima sudaryti vizito klinikoje metu).

 

Mokėjimo kortelės

 

Mūsų klinikoje galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis mokėjimo kortelėmis. Priimame „MasterCard“, „Maestro“, „Visa“ korteles. „American Express“ tipo kortelėmis atsiskaityti galimybės nėra.

 

Mokėjimo pavedimas

 

Atsiskaityti už paslaugas mūsų klinikoje galite ir mokėjimo pavedimu. Atliekant mokėjimą reikėtų nurodyti paciento, kuriam bus / buvo suteiktos paslaugos vardą, pavardę ir gimimo datą. Klinikos rekvizitai mokėjimui:

MB Mažoji Užupio klinika

Polocko g. 13 – 16, LT-01204 Vilnius

Įmonės kodas 281305150

AB SEB bankas

LT547044060008248200

 

Dovanų kuponas

 

Įsigiję „Mažosios Užupio klinikos“ dovanų kuponą juo galite ne tik nudžiuginti artimą žmogų, bet taip pat – tai gali būti investicija sau. Mūsų dovanų kuponą galima panaudoti atsiskaitant už bet kurias odontologines paslaugas, o sumą nėra būtina išnaudoti vieno apsilankymo metu: neišnaudotą likutį galite panaudoti per kupono galiojimo laikotarpį.

 

Dovanų kupono įsigijimo ir panaudojimo taisyklės:

 • „Mažosios Užupio klinikos“ dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka panaudoti jį atsiskaitant už bet kurias „Mažojoje Užupio klinikoje“ suteikiamas odontologines paslaugas. Negalioja atsiskaitant už higienos priežiūros prekes.
 • Dovanų kuponą galima įsigyti tik „Mažojoje Užupio klinikoje“.
 • Dovanų kupono vertę pasirenka pats pirkėjas. Taip pat galima įsigyti dovanų kuponą konkriačiai odontologinei paslaugai.
 • Kuponas galioja vienerius metus nuo jame pažymėtos įsigyjimo datos.
 • Norint atsiskaityti už paslaugas dovanų kuponu, būtina išankstinė registracija internetu, telefonais +37068713244, +37052153239 arba el. paštu [email protected]
 • Dovanų kuponas turi būti panaudotas galiojimo laikotarpiu, jam pasibaigus – kuponas laikomas negaliojančiu.
 • Jei suteiktų paslaugų kaina viršija dovanų kupono vertę, skirtumą apmoka dovanų kupono turėtojas.
 • Jei suteiktų paslaugų kaina yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, dovanų kupono likutį kupono turėtojas gali išnaudoti iki jo galiojimo pabaigos.
 • Perkant dovanų kuponą PVM sąskaita faktūra neišrašoma.
 • Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
 • Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 • Dovanų kuponas yra laikomas galiojančiu tik su „Mažosios Užupio klinikos“ spaudu.
 • „Mažoji Užupio klinika“ pasilieka teisą keisti dovanų kupono įsigijimo ir panaudojimo sąlygas prieš tai informavus apie tai interneto svetainėje www.muk.lt
 • Kilus papildomiems klausimams susisiekite su mumis telefonais +37068713244, +37052153239 arba el. paštu [email protected]

 

Sveikatos draudimas

Už paslaugas mūsų klinikoje taip pat galite atsiskaityti ir sveikatos draudimo lėšomis, jei Jūsų draudimo planas numato išlaidų odontologinėms paslaugoms kompensavimą. Priklausomai nuo Jūsų draudimo bendrovės nustatytų paslaugų limitų ir kompensuojamos sumos dalies – galite padengti visas odontologines išlaidas arba jų dalį. Atsiskaitant su mūsų partnerių sveikatos draudimais galite išvengti nemalonaių pinigų susigrąžinimo procedūrų, kadangi viskuo klinikoje pasirūpinsime mes: atitinkama suma bus automatiškai išskaičiuota iš Jūsų draudimo pinigų likučio. Tereikia su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir draudimo kortelę. „Mažoji Užupio klinika“  bendradarbiauja su šiomis draudimo bendrovėmis:

 

Jei savo sveikatos draudimo neradote mūsų partnerių sąraše – nesijaudinkite, vie vien galite juo pasinaudoti. Tiesiog už paslaugas klinikoje atsiskaitysite savo lėšomis, mes Jums išrašysime sąskaitą faktūrą ir tuomet sekdami savo draudėjo procedūras galėsite susigrąžinti Jums kompensuojamą pinigų sumą.

 

Išsimokėtinai

Už odontologines paslaugas mūsų klinikoje galite atsiskaityti ir išsimokėtinai, su mūsų partnerių „Mokilzingas“ pagalba. Mokilizingas suplanuotoms ar netikėtoms odontologinėms išlaidoms apmokėti skirtą paskolą suteikia ypač geromis sąlygomis:

 • Jokių palūkanų, tik 0,7 % administravimo mokestis;
 • Lankstus sutarties terminas: nuo 6 iki 48 mėnesių;
 • Finansuojama suma nuo 50 iki 10 000 eurų;
 • Lizingo sutartį gali sudaryti klientai nuo 18 metų;
 • Sutartį sudaryti galima mūsų klinikoje vos per kelias minutes;
 • Norint gauti paskolą tereikia turėti vieną iš asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų (LR pasą, asmens tapatybės kortelę ar leidimą nuolat gyventi LR)*

*Jei esate ne samdomas darbuotojas (pvz., statutinis tarnautojas, ūkininkas, užsiimate individualia veikla, esate įmonės savininkas ar pan.) prieš ketindami sudaryti lizingo sutartį informuokite kliniką, kadangi gali prireikti papildomų dokumentų.